Violetos laiškas

Jūs esate čia: Gimtis » Patirtis » Moterų (ir vyrų) pasakojimai apie gimdymą » Violetos laiškas

Laba diena,

Rašo Jums Violeta iš prieškelioninių kursų. Nors ir pavėluotai, sveikinu Jus su Naujais metais. Linkiu, kad jie, kaip ir visada, Jums būtų vaisingi, kad gražiausios iš gražiausių ir toliau burtųsi aplink Jus. Lengvų Jums gimdymų ir ištvermės!

Iš kursų mes trise - aš, Violeta ir Jūratė jau palaikom ryšį. Labai linksma, visos turim mergaites!

Norėjau Jums padėkoti. Kai trečią dieną po gimdymo sutinusiom krūtim, nors ir kaip stengiausi negerti, grįžau namo ir atvažiavo Iveta, pratraukė krūtis, įkišo į kontrastinį dušą, parodė normaliai, kaip žindyt mažytę, davė Chyawanprashos - tada pajutau Jūsų darbo, kaip sistemos, prasmę. Ačiū už tai. Be abejo, ir gimdant jaustis blaiviai, žinoti, kas vyksta - kaip gerai išmokta pamoka duoda galimybę išlaikyti egzaminą. Juokauju, bet taip jaučiau.

Dabar vyksta totalinis žindymas ir storėjimas. Naktimis dainuojame su angelėle mūsų himną - tikrai padeda. Dar kartą su Naujais - ir iki kontakto, nes mes su Jūrate tai tikrai norim į mamų kursus, kai klimatinės sąlygos leis.

Violeta

uždaryti

Siųsti draugui

Jei šį straipsnį norite rekomenduoti savo draugui, prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“

uždaryti

Pastabos autoriui

Jei šiame straipsnyje pastebėjote neteisingą faktą ar klaidą, galite apie tai pranešti redakcijai. Prašome užpildyti formą ir paspausti „Siųsti“